Голова Тузлівської об’єднаної територіальної громади

Корнован-Мойсєєнко Лариса Юріївна

Народилась 28 жовтня 1980 року у селі Тузли, Татарбунарського району, Одеської області.

Громадянка України.

Освіта:

У 2002 році закінчила Одеській державний економічний університет, за спеціальністю: облік і аудит, кваліфікація: економіст.

У 2009 році закінчила Одеській регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю: державне управління, кваліфікація: магістр державного управління.

Трудова діяльність:

З 06.1997 року по 05.1998 рік працювала бухгалтером у Тузлівській школі інтернат, 06.1998 року по 09.1998 рік – кастелянша у базі відпочинку «Дружба».

З 10.1999 року по 11.2002 рік працювала у ВАТ «Чорноморська перлина» на посадах бухгалтера, працівника по інвентаризації винограду, диспетчера автопарку, рахівника тракторної бригади.

З 12.2002 року по 08.2004 рік працювала у ВАТ «Октябрський» на посаді начальника планово-економічного відділу.

З 12.2004 року по 03.2005 рік працювала в управлінні сільського господарства і продовольства Татарбунарської районної державної адміністрації.

З 04.2005 року по 2015 рік працювала в Фінансовому управлінні Татарбунарської районної державної адміністрації на посаді начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності – головного бухгалтера.

Одружена. Склад сім’ї: чоловік – Мойсєєнко Сергій Іванович, 09 вересня 1977 року народження, син – Мойсєєнко Владислав Сергійович, 22 вересня 2003 року народження,дочка-Мойсєєнко Аріна Сергіївна 27 лютого 2017 року народження.

З 2015 року була обрана головою Тузлівської об’єднаної територіальної громади.

Контактний телефон: 098-215-27-90,  е-mail : tuzluotg@ukr.net