Татарбунарська районна філія Одеського обласного центру зайнятості працює для Вас!

Дата: 25.03.2019 15:52

Знову цікаво та насичено пройшов тиждень у Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

До філії з метою пошуку роботи звернулося 9 громадян, які успішно були працевлаштовані на вільні робочі місця. Ще 10 зареєстрованих безробітних отримали роботу за сприяння Татарбунарської районної філії.

Кожного дня особи, які перебувають на обліку як безробітні, знайомилися з цікавою та корисною інформацією з питань якнайшвидшого працевлаштування, спілкувалися на тему легальної зайнятості, опрацьовували техніку пошуку роботи. Загалом більш, ніж 70 осіб відвідали різноманітні групові та масові заходи, які були проведені у філії.

Досягнення мети роботи служби зайнятості знаходить своє відображення у тісній співпраці як з безробітними в напрямку надання фахівцями Татарбунарської районної філії шукачам роботи якісних послуг, так і з роботодавцями та соціальними партнерами. Директором Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Дионисіївною було ініційовано та проведено робочу зустріч з виконуючим обов’язки голови Тузлівської громади Семещенком Олексієм Олександровичем.

Олена Дионисіївна наголосила на важливість тісної співпраці служби зайнятості, роботодавців та шукачів роботи.

Олексій Олександрович зазначив, що громадські роботи як вид тимчасової зайнятості - це дійсно реальна можливість відновити трудові навички та отримувати заробіток для шукачів роботи, а також проведення суспільно корисних робіт на території громади. Сподіваємося на зацікавленість Тузлівської об’єднаної територіальної громади у проведенні  цих робіт.