ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Одеський обласний центр зайнятості

ПРЕС – АНОНС

Обласний ярмарок вакансій « Твій день для змін»

9 квітня 2019 року Одеська обласна служба зайнятості проводить обласний ярмарок вакансій « Твій день для змін»

Захід стартує одночасно в кожному районі та місті області і передбачає єдиний майданчик для спілкування шукачів роботи і роботодавців Одещини.

Татарбунарська районна філія Одеського обласного центру зайнятості приєднується до даного заходу.

Відвідувачі Татарбунарської РФ ООЦЗ  в день проведення ярмарку зможуть отримати необхідну інформацію: шукачі роботи зможуть ознайомитися з вакансіями, поспілкуватися з роботодавцями району, отримати консультації фахівців філії та пройти профдіагностичне тестування.

Роботодавці району зможуть презентувати свої підприємства та провести співбесіди з потенціальними працівниками.

Детальну інформацію про проведення вакансій у Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості можна отримати за тел. 0484431738.

Додатково: на обласному ярмарку вакансій будуть  представлені всі наявні вакасії Одещини. Станом на 25 березня це більше 4000 пропозицій.

Не проґавте свій « Твій день для змін» - скористайтесь можливістю відвідати ярмарок вакансій, де ви шукаєте роботу чи працівника!