Увага! Нова професія в Одеському ЦПТО ДСЗ!

Дата: 12.09.2019 14:29

Увага! Нова професія в Одеському ЦПТО ДСЗ!

Вже з жовтня 2019 року для всіх бажаючих є можливість отримати одну з самих унікальних професій.  Кравець - це і дизайнер, і модельєр, і майстер з виготовлення одягу.

Навчання проходитиме в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Тривалість навчання - 9 місяців.

Під час навчання слухачі опановують конструювання та технологію виготовлення швейних виробів, вивчають матеріалознавство, знайомляться з обладнанням швейного виробництва, проходять  виробничу практику на найвідоміших підприємствах м. Одеси.

Максимальна  наповнюваність  групи – 30  осіб.

Після закінчення навчання слухачі отримують кваліфікацію кравця відповідного розряду та документ державного зразка.

Для  зареєстрованих  безробітних  навчання  безкоштовне. Для  інших  осіб  можливе  навчання  на  контрактній  основі.

Детальніше про умови направлення на навчання можна дізнатись в Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою:м.Татарбунари, вул.Центральна, 12 або за телефоном 3-12-75.

Не втрачайте свій шанс здобути нову професію та стати конкурентоспроможним на сучасному ринку праці!