Секретар Тузлівської об'єднаної територіальної громади

Семещенко Олексій Олександрович

Народився 26 березня 1981 року в селі Тузли, Татарбунарського району, Одеської області.

З 1987 по 1999 роки навчався в Тузлівській середній школі Татарбунарського району, Одеської області.

В 2002 році закінчив Білгород-Дністровське педагогічне училище Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

1998-1999 роки працював вихователем в Тузлівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступені-ліцей.

1999-2000 роки був призваний в лави Збройних Сил України.

З 2000 –по квітень 2008 роки працював вихователем в Тузлівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступені-ліцей.

З 2002-2006 роки навчався  в Південноукраїнському державному педагогічному університеті ім. К.Д. Ушинського, де отримав кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах освіти.

З 2008 року-директор Тузлівського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Тузлівській сільській раді.

30 грудня 2013 року-переведений на посаду спеціаліста з соціальних питань сім’ї та молоді при Тузлівській сільській раді.

З 2010-2013 роки навчався в Одеському Регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З червня 2014 року секретар Тузлівської сільської ради.

Неодружений.

Контактний телефон: (04844) 25-5-18,  е-mail : semeshenko.o@ukr.net