Староста села Безім'янка

Загранична Неля Миколаївна

Народилася 05 серпня 1968 року у селі Лиман,Татарбунарського району,Одеської області у сім’ї службовців.

З 1975 року  навчалася у Лиманській середній школі , яку закінчила у 1985 році з золотою медаллю.

З 1985 навчалася в Одеському державному університеті ім.Мечникова на механіко-математичному факультеті. По закінченню навчання  у 1990 році одержала диплом спеціаліста за фахом математик, викладач математики  та інформатики.

З 1990 року по 1999 рік та з 2001 по 2006 рік працювала вчителем математики, заступником директора школи з навчально-виховної роботи Безім’янської ЗОШ І-ІІ ступенів .

З квітня 2006 року по листопад 2015 року, два скликання поспіль, працювала сільським головою Безім’янської сільської ради.

У травні 2016 року обрана старостою села Безім’янка Тузлівської ОТГ.

Заміжня. Чоловік, Заграничний Юрій Іванович , працює водієм СФГ «Надія» у селі

Жовтий Яр. Син Заграничний Сергій Юрійович,  1991 року народження живе і працює у місті Одесі.