ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

20 МОБІЛЬНИХ БРИГАД ВАКЦИНУЮТЬ ЖИТЕЛІВ ОДЕЩИНИ У ВІДДІЛЕННЯХ УКРПОШТИ

8 жовтня, в Одеській області, працювало 20 відділення «Укрпошти», де проводилася вакцинація від СOVID-19. Імунізацію населення області здійснювали 20 мобільних бригад. Про це повідомив І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

08:41 11.10.2021

Комбінація вакцин

Якщо ви з якоїсь причини не змогли отримати друге щеплення вакциною Moderna через 28 днів після першого, і вакцина стала недоступною, пам'ятайте, що на цей випадок Міністерством охорони здоров'я України передбачена змішана схема вакцинації.

11:29 21.09.2021

Комісія ТЕБ і НС розгляне питання встановлення по всій території України жовтого рівня епіднебезпеки з 22 вересня — результати селекторної наради

У вівторок відбудеться засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

10:51 21.09.2021