ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини відділу ЦНАП

Підключення до порталу «ДіЯ»

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Тузлівської сільської ради був підписаний договір та проведені технічні роботи щодо підключення до порталу «ДіЯ», системи он-лайн моніторингу якості надання адміністративних послуг.

08:50 22.09.2021

E-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон у застосунку Дія прирівнюється до паперових паспортів

23 серпня 2021 року набрали чинності зміни до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», згідно з яким е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон у застосунку Дія прирівнюється до паперових паспортів. Відповідно до цього Закону, організації та установи не матимуть права відмовляти громадянам в надані послуг за паспортами в Дії.

09:00 30.08.2021

Електронний підпис

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

09:00 11.05.2021