ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини відділу ЦНАП

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

17:02 17.01.2022

Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами

Мінцифра затвердила Наказ, що запроваджує єдині стандарти якості державного сервісу. Відтепер понад 7 тисяч держорганів, що надають послуги українцям, відповідатимуть новим вимогам. Вони забезпечать високий рівень сервісу та рівні умови для всіх груп населення.

17:05 13.01.2022

Мінцифра запустила сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії: як це працює

У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії.  Перевірка історії — обов’язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

16:04 13.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

21:00 10.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

15:08 05.01.2022

Проєкт єПідтримка. Встигніть отримати 1000 гривень від держави

Оновлюйте застосунок і приєднуйтеся також, щоб подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія в декілька кліків. Для цього потрібно бути громадянином України віком від 18 років та мати «зелений» сертифікат про вакцинацію в застосунку Дія. Як подати заявку на виплату:

12:48 23.12.2021

«Безбар’єрна грамотність» — новий курс на Дія.Цифрова освіта

Не секрет, що в українському суспільстві існує комплекс обмежень у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг від держави та бізнесу тощо. Але рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності — всі ці важливі теми вже починають впливати на порядок денний. Дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах.

12:46 23.12.2021

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про послуги для морського та річкового транспорту:

12:44 23.12.2021

Міністерство цифрової трансформації запустило нову послугу для батьків.

У єМалятко вже доступне оформлення грошової компенсації за «пакунок малюка». Розмір компенсації становить 6 300 грн у разі подання заяви в грудні 2021 року. Кошти можна використати на придбання дитячих товарів офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики.

12:47 22.12.2021