ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Сектор соціального захисту населення

Мешканці громади через програмний комплекс «Соціальна громада» зможуть оформити 67 видів допомог, компенсацій, пільг та субсидій, в т.ч. основні з них:

• Допомога у зв’язку з вагітностю та пологами (непрацюючим жінкам);
  • Допомога при народженні дитини;
  • Допомога на дітей , над якими встановлено опіку чи піклування;
  • Допомога на дітей одиноким матерям;
  • Допомога при усиновленні дитини;
  • Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною;
  • Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;
  • Тимчасова допомога на дітей батьки, яких ухиляються від сплати аліментів;
  • Державна соціальна допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;
  • Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, що за висновком ЛКМЗ потребує постійного стороннього догляду на догляд за нею;
  • Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю  та хворим, які за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування;
  • Пільга на придбання твердого палива та скрапленого газу;
  • Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

Комплексна реабілітація для дітей з інвалідністю

Центр професійної реабілітації інвалідів запрошує дітей з інвалідністю віком 15-17 років, з 01 вересня 2021 року  пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів. Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів. Засвоєння дітьми з інвалідністю знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. По закінченню реабілітації одержуть свідоцтво про отримання робітничої професії: “Оператор комп`ютерного набору”, “Швачка”, “Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)”,  “Овочівник”.

13:25 20.08.2021