ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Україна - НАТО. Євроатлантична інтеграція України

COVID-19: Рада ЄС ухвалила пакет макрофінансової допомоги обсягом у 3 млрд. євро для підтримки сусідніх країн-партнерів

20 травня Рада ЄС ухвалила рішення про надання 3 млрд. євро макрофінансової допомоги десяти країнам-партнерам зі сфери розширення та сусідства. Мета підтримки - допомогти їм впоратися з негативними економічними наслідками пандемії COVID-19.

10:36 10.09.2021

Українські електронні ковід-сертифікати у застосунку "Дія" відповідають європейським

Незабаром українці зможуть завантажити електронний ковід-сертифікат. Це станеться після того, як оновлення програми "Дія" стане доступним у Google Play та AppStore, повідомив віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

11:39 02.09.2021