КНП "Тузлівський ЦПМСД"

У 2016 році, з метою збереження первинної медичної ланки, в Тузлівській громаді був створений Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). На початку 2017 року Центр отримав державну ліцензію на надання медичних послуг: консультації лікаря, лікування розповсюджених хвороб, аналізи та діагностика, оформлення рецептів на безкоштовні ліки, лікарняних листів, довідок, а також вакцинація, обстеження дітей та літніх, маніпуляції, які не потребують участі лікаря.

Комунальне некомерційне підприємство «Тузлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  створений за рішенням  Тузлівської сільської ради від 30.05.2018 року №361-1.

Тузлівський центр первинної медико-санітарної допомоги  знаходиться за адресом: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, село Тузли, вулиця Чорноморська, будинок 96

електрона адреса: tuzlumed@ukr.net

Контактні дані: +380484425554

До переліку послуг, які надає Центр, входять:

Медична практика з надання первинної та інших видів медичної допомоги населенню;

-  Надання невідкладної медичної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, які не потребують екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;

-  Проведення профілактичних щеплень;

-  Консультації щодо профілактики, діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, а також щодо ведення здорового способу життя; та інші послуги населенню.

В  ЦПМСД  функціонують такі кабінети:

Денний стаціонар на 10 ліжок;

оглядовий кабінет;

процедурний (маніпуляційний) кабінет;

кабінет щеплення;

кабінет функціональної діагностики;

фізіотерапевтичний кабінет;

та лабораторія.

Структура:

У закладі працюють 1 лікар, бухгалтер, середній медичний персонал - 4 особи, молодший медичний персонал - 3 особи, , водій та грубник.

В.о. керівника – Бодюл Ольга Іванівна

Лікар  загальної практики  - сімейної медицини - Кацаран Тетяна Віталіївна;

Бухгалтер –Кушнір Оксана Іванівна;

Лаборант – Нікітіна Поліна Анатоліївна;

Медсестри зпсм (загальної практики—сімейної медицини):

1. Златова Ірина Георгіївна,

2. Гетманенко Алла Іванівна.

3. Миловідова Меланія Миколаївна.

Молодший медичний персонал:

1.  Шпачинська Галина Леонідівна

2. Сікора Алла Гуріївна

Водій: Бавицький Віктор

До КНП «Тузлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»   відноситься  Базар’янский ФАП.

В Базар’янському ФАПі працюють:

-  Медсестра зпсм (загальної практики—сімейної медицини)

Волошина Ірина Анатоліївна

-  Молодший  медичний персонал:

Ступак Алла Петрівна

Двері Центру завжди відкриті для відвідувачів! Сподіваємось, що потужний потенціал Тузлівського ЦПМСД переконав вас, що медицина в нашій громаді є якісною та доступною!

Здоров'я - безцінний дар для кожної людини окремо, і всього суспільства в цілому, і тому вимагає поважного до себе ставлення. І саме тому Ваш вибір лікаря повинен будти відповідальним! Вибирайте найкращих!