ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

ПРЕЗИДЕНТ: СЬОГОДНІ СТАРТУЄ НАСТУПНИЙ ВАЖЛИВИЙ НАПРЯМОК «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» – НОВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Оновлення залізниці, модернізація рухомого складу та залізничних шляхів стане наступним важливим напрямком Національної програми «Велике будівництво». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Велике будівництво: нова залізниця».

16:08 09.11.2021

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ОЛІМПІЄЦЬ»

На сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.

22:26 05.11.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ПРЕЗИДЕНТ ОГЛЯНУВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ В ІЗМАЇЛІ

В рамках робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув Ізмаїльський Палац спорту, спорудження якого тривало дев’ять років і завершилося завдяки включенню об’єкта до Національної програми «Велике будівництво».

10:40 04.11.2021

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ЛІКАРЕНЬ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА РЕКОНСТРУЙОВАНО ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ В БЕРЕЗІВЦІ

В системі охорони здоров’я Одещини відбуваються серйозні зміни – по всій області масштабно будуються приймальні відділення лікарень в рамках президентської програми “Велике будівництво”. Вже зараз, відзначає голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, можна впевнено сказати, що програма суттєво змінить обличчя одеської медицини, підвищить її рівень і одночасно закладе фундамент для подальших трансформацій. За словами Володимира Зеленського, через 4-5 років в Україні повинні побачити, що таке сучасні лікарні та доступна медицина.

11:08 18.10.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРІГ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

За ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, розпочато серію виїзних прес-турів, з метою ознайомлення представників засобів масової інформації та жителів Одещини, з реалізацією Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» у секторі будівництва доріг в Одеській області.

16:06 27.09.2021