З Великоднем!

Дата: 14.04.2017 10:17

Фото без опису

Свято Пасхи є найбільшим, найурочистішим для кожного християнина, для кожної віруючої людини. До нього ми готуємося постом, прагнемо в цей час очистити свою душу, піднятися над земними клопотами та пристрастями.

Незбагнене чудо Воскресіння Ісуса Христа – назавжди змінило наш світ, подарувало кожному з нас надію на життя вічне.

Великдень  - це перемога добра над злом. Цей день повертає нас до початків розуміння людського життя, як Божої милості та благодаті, що здобувається у щоденній і невідступній вірі, молитві, любові до ближнього, в боротьбі за справедливість і добро.

Щиро, від всієї душі вітаю вас , шановні жителі Тузлівської об’єднаної територіальної громади, із Великоднем! Хай Господь допомагає вас в усьому. Зичу кожному з нас сил, щоб ми не втомлювалися у головному – свої життям, своїми вчинками, молитвою і вірою щодня доводити, що гідні світлого Воскресіння.

Тож нехай Господь береже усіх нас і нашу державу!

З повагою, голова  Тузлівської сільської ради

Л.Ю. Корнован-Мойсєєнко