Привітання до Дня медичного працівника

Дата: 15.06.2017 11:31

Шановні медичні працівники  - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров'я!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника.Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках – людські життя.

Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Ніщо не змінилося під сонцем - ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого - життя і здоров'я людини.

Бажаю Вам та вашим рідним міцного здоров'я і благополуччя. Нехай здійснюються мрії та задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою, голова  Тузлівської сільської ради

Л.Ю. Корнован-Мойсєєнко