Святкування 8го березня!

Дата: 06.03.2018 12:02

Весна ... вона завжди наполегливо пахне любов'ю ...
Великий святковий концерт до Міжнародного жіночого дня відбувся 4 березня в Тузлівському будинку культури. Привітати чарівну половину людства прийшли Голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., секретар Тузлівської сільської ради Семещенко О. О., староста села Безім’янка Загранична Н. М. Від імені наших добрих сусідів вітання надійшло від Голови Базар’янської сільської ради Бурдужи С. К.
Зі сцени вітали чарівних жінок, бабусь, мам, сестричок, коханих теплими словами, піснями та віршами. Чудова пара ведучих – Семещенко О. О. та Лосєва А. В. – протягом всього вечора підтримували теплу атмосферу свята. Концертну програму відкрила Директор Тузлівського Будинку культури Башнякова С. М. піснею «Ми – жінки». Прекрасні пісні подарували співочі голоси села Безім’янка – Браткевич І., Браткевич В. та Іванченко Д., солісти Тузлівського Будинку культури - Брошеван Я., Половенко А., Сорочан М., Моруз О., Сухова О., Путіна А. та вокальний ансамбль «Дивограй» під керівництвом Ліщинського О. І. Вітання готували і учні Тузлівського НВК: учні 2 класу під керівництвом Мунченко Л. І. представили жартівливий танок «Господарочки» та вірш «Україна-мати» декламував Яковенко П., а учні 9-10 класу організували танцювальний супровід на відкритті святкової програми (керівник Чарікова О. О.). Кульмінацією концерту був виступ гостей свята - вокального ансамблю «Журавка» (село Базар’янка). Щирі українські пісні у їхньому виконанні пробудили найкращі почуття в душі кожного слухача.

«Весна - це пробудження. Весна - це любов. – відзначила у своєму виступі Голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., - Найчарівніші квіти з'являються весною. Найчистіші почуття з'являються весною…Зі святом Вас, наші любі Жінки!»