Урочисте відкриття секцію з вільної боротьби

Дата: 02.04.2017 14:18

В Тузлівській об'єднананій  територіальній  громаді 01.04.2017 року при  Тузлівському НВК ЗОШ  І-ІІІ ступені-ліцей з вітальними словами голова Тузлівської об'єднаної  територіальної громади Л.Ю. Корнован-Мойсєєнко та директор школи Н.П. Катаркова урочисто відкрили секцію з вільної боротьби.На наше свято також завітали гості,депутат обласної ради Трифон Антов та його помічник Різніченко Василій,староста с.Безім’янка Загранична Н.М.,голова Базар’янської сільської ради Бурдужа С.К., які побажали  спортивних успіхів хлопцям, високих досягнень і міцного здоров'я.Тренер з с.Кулевча Василь Галюров разом із своїми вихованцями показали майстер-клас з боротьби.Тепер у відремонтованому спортзалі почнуться активні тренування під керівництвом майстра спорту з вільної боротьби Олександра Івановича Петкова.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати секцію з вільної боротьби.