Святковий концерт!

Дата: 21.11.2017 15:11

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису18 листопада Тузлівці та гості села зібралися в Будинку культури дружньою родиною щоб відсвяткувати День народження 230-річчя села Тузли. Цей святковий осінній вечір був багатий на щирі привітання та щедрі подарунки. Атмосфера свята була наповнена домашнім затишком та теплом. Милозвучні пісні, які виконували Тузлівський ансамбль "Дивограй" та "Джерело" створили гарний настрій. На свято був запрошений учасник шоу "Голос країни", фіналіст музичного талант-шоу "Народна зірка" Михайло Димов з його сімєю.Неймовірні емоції, насолода та захват від почутих чудових пісень на святі залишились у серці кожного з присутніх.