230 років села Тузли!

Дата: 18.11.2017 15:33

Шановна громадо!
21 листопада святкуємо 230-річчя села Тузли. З великою повагою до кожного з Вас звертаюся в цей святковий день. Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток громади . День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Історія нашого села є часткою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Бережімо ж славні звичаї та традиції, примножуймо здобутки нашого села на радість дітям та внукам нашим, бо село – невичерпна криниця нашого родоводу.
Дорогі односельці, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села. Хочемо побажати рідній землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення.
З Днем народження, рідна громадо!