Озеленення парку

Дата: 16.11.2017 15:48

Фото без описуОдним із завдань сучасної освіти є екологічне виховання молоді. Дієвим інструментом досягнення мети стає практична діяльність та участь у різних ЕКОзаходах та акціях. Це сприяє розвитку соціального партнерства, вихованню патріотизму та громадянської відповідальності. Розуміючи, що озеленення планети - це дуже важлива справа, 15 листопада 2017 року учні 9-11 кл Тузлівського НВК разом з наставниками прийняли участь в акції "Посади дерево". Працювали всі з великим ентузіазмом!

Ми сподіваємось, що молоді саджанці приживуться і стануть окрасою рідного села.