Привітання сільського голови з Великоднем

Дата: 08.04.2018 10:53

Фото без опису

Шановні односельчани! Вітаю Вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Бажаю Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Здоров’я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Христос Воскрес !

З повагою, голова сільської ради                                           Л.Ю. Корнован-Мойсєєнко