Медична реформа

Дата: 20.04.2018 16:17

Делегація Тузлівської ОТГ разом з головою громади Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. взяла участь в нараді з питань формування госпітальної ради та її складу при госпітальному окрузі, яку провів 12 квітня 2018 року голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Сергій Ільченко. Очільник РДА повідомив, що в контексті реформи сфери охорони здоров'я планується створення госпітального округу #7 (з центром в м. Білгород- Дністровський), до складу якого ввійде територія Тузлівської ОТГ. Також він зазначив, що першочерговим під час формування округу є формування госпітальної ради, до складу якої будуть введені представники всіх громад території округу, пропорційно до чисельності населення. В районі робота в даному напрямку уже триває і фахівцями були зроблені відповідні підрахунки. Отже, з 1 січня 2019 року мешканці нашої громади медичні послуги другого рівня отримуватимуть в Білгород-Дністровському.