Зустріч з сусідами

Дата: 20.04.2018 16:39

Фото без описуГолова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. та головний лікар Тузлівського ЦПМСД Назаренко С. Д. 18 квітня з робочим візитом були в селі Дивізія.

Голова Дивізійської сільської ради Мангул Р. Я. та депутати сільського і районного рівня стурбовані питанням де будуть отримувати медичні послуги другого рівня мешканці села з січня 2019 року. Нагадаємо, що в контексті медичної реформи, на Одещині передбачено створення 9 госпітальних округів (Одеський, Роздільнянський, Біляївський, Березівський, Подільський, Балтський, Б.-Дністровський, Арцизький, Ізмаїльський). Перед жителями села Дивізія постав відповідальний вибір – увійти разом з усіма населеними пунктами Татарбунарського району до Арцизького госпітального округу (№8) чи обрати Б.-Дністровський (№7). Другий варіант передбачає приєднання до Тузлівської ОТГ, адже громада є крайньою точкою округу №7.
Очільниця Тузлівської ОТГ надала вичерпну інформацію з даного питання, окреслила перспективи впровадження змін та запросила сусідів до співпраці!