3 травня 2018 року відбувся прийом громадян

Дата: 07.05.2018 16:38

03 травня 2018 року у приміщенні Тузлівської сільської ради відбувся прийом громадян, організований Татарбунарським офісом Мережі правового розвитка за участі спеціалістів Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді К.Кирган-Мангул, Пенсійного фонду в Татарбунарському район К.Время, адвоката О.Ковпака, та керівника Офісу Л.Семененка. Під час прийому послуги спеціалістів отримали 8 селян. Окрім цього, було обговорено ряд питань безпекового спрямування та залучення інвестицій для розвитку громади. У зустрічі прийняла участь Тузлівська сільська голова Л.Корнован-Мойсеєнко.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису