Останній дзвоник!

Дата: 04.06.2018 12:53

Фото без описуПромайнув іще один навчальний рік. Для учнів і вчителів Тузлівського НВК 31 травня пролунав останній дзвоник.

В цей день на шкільному подвір'ї зібралися усі учні школи разом зі своїми наставниками, батьками та найріднішими людьми. Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Цей день завжди незабутній! Особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники подякували вчителів, батьків і класного керівника. За традицією, виконали прощальний вальс.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Катаркова Наталя Прокопівна та гості свята – голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., секретар Тузлівської сільської ради Семещенко О. О. та провідний спеціаліст з екологічної освіти НПП «Тузлівські лимани» Петраковська С. А. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням 2-4 класів за відмінні успіхи у навчанні.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!