Вуличне освітлення села Безім'янка

Дата: 21.06.2018 12:24

З початку червня в селі Безім'янка Тузлівської ОТГ ведуться роботи з модернізації вуличного освітлення.

За рішенням депутатського корпусу Тузлівської сільської ради протягом 2018 року планується реалізація проекту капітального ремонту вуличного освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій в селі Тузли і Безім'янка. Фінансування проекту передбачене за рахунок інфраструктурної субвенції. Цьогоріч держава надала 1,2 млн грн на розвиток інфраструктури громади.

Світлини села Безім'янка