Вільна борьба

Дата: 27.06.2018 11:26

Фото без опису26-27 червня 2018 року в селі Лебедівка Тузлівської ОТГ відбувся обласний турнір з вільної боротьби.

На дводенні змагання прибули спортсмени з різних куточків Одещини. Тузлівську громаду представили гуртківці секції вільної боротьби (тренер Пєтков О. І.). Нагадаємо, секція вільної боротьби була відкрита у березні минулого року, а вихованці тренера Олександра Івановича неодноразово приймали участь у змаганнях і здобували призові місця.

За підсумками турніру маємо такі результати:
Фото без опису???? Терзі Микола - І місце
Фото без опису???? Старшинов Антон - ІІІ місце
Фото без опису???? Терзі Іван - IV місце
Участь приймали Цонков Андрій, Душков Павло і Голубовський Олександр, але їх перемоги ще попереду. Крім почесних нагород переможцям, представники громадської організації "ДЕС" у ході змагань визначили найталановитіших спортсменів та за доброю традицією відзначили їх подарунками.

Дякуємо всіх учасників та вітаємо переможців і тренера!