Державне свято

Дата: 28.06.2018 11:30

Фото без описуДо Дня Конституції України в Тузлівському Будинку культури відбувся національно-патріотичний виховний захід для дітей і молоді.
Сценарій: Башнякова С. М., Словак В. А.
Музичне оформлення: Ліщинський О. І.
Солісти: Кутафіна Оксана, Путіна Анна
Читці: Золотарьова Анастасія, Богат Карина, сестри Рита і Наталя Половенко, Анатолій Гусаченко та сестри Вікторія і Тетяна.

Присутня на заході голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. привітала присутніх зі святом та зауважила, що сьогодні бути патріотом не лише корисно для єднання рідного народу, збереження територіальної цілісності своєї держави, підвищення іміджу України на міжнародній арені, але й надзвичайно модно!

Організатори заходу акцентували увагу молоді, що "... саме від нас, українців, залежить сьогодення і майбуття нашої країни. За кілька років ви, нині діти, будете вирішувати її долю. Сумлінно вчіться, набувайте ґрунтовних знань і вмінь, щоб віддати їх людям, заради процвітання України!"