Благоустрій с. Лебедівка

Дата: 06.07.2018 11:36

Фото без описуВ селі Лебедівка Тузлівської ОТГ, де нещодавно вже розпочався літній курортний сезон, продовжуються роботи з облаштування території та створення комфортних умов для відпочинку.

За кошти підприємців придбано і встановлено 10 контейнерів для пластика і 36 урн для сміття, а за кошти Тузлівської сільської ради - 4 нові лавки, які розташували вздовж центральної алеї. Власне капітальний ремонт самої алеї і встановлення сучасного енергозберігаючого освітлення був здійснений за ініціативи сільської голови Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. восени минулого року.

Влада виявляє неабияку турботу щодо благоустрою куротрного села, адже левова частка коштів до місцевого бюджету надходить саме з Лебедівки.