З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата: 10.09.2018 14:24

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!
Звіти, цифри, рахунку - ваше покликання. Нехай баланси завжди сходяться, а зарплати легко рахуються. Нехай ваша робота приносить задоволення не тільки душевне, але і матеріальне. Терпіння в розрахунках і побільше хороших новин в галузі фінансів!

Голова громади Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. та колектив сільської ради вітає з професійним святом колег - головного бухгалтера Семещенко І. П. та спеціалістів фінансового відділу. Бажаємо вам всього самого доброго: успіхів і професіоналізму, кар'єрного зростання і зростання доходів, великого щастя та родинного благополуччя! Нехай робота завжди приносить Вам радість і велике задоволення!