День фізичної культури

Дата: 10.09.2018 17:27

Фото без описуТрадиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху - це пріоритетне завдання керівництва громади.

Шановні спортсмени, тренери, працівники спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Від щирого серця вітаємо вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Виконавчий комітет Тузлівської сільської ради