Вічна пам'ять...

Дата: 20.02.2018 16:45

20 лютого 2018 року о 12 годині громадськість села Безім*янка зібралась відзначити День Героїв Небесної Cотні - на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. В рамках заходу-реквієму, підготовленого директором Будинку культури Іриною Браткевич , учасникам було запропоновано, зокрема, і перегляд документального фільму «Перша смерть.Зима, що нас змінила…». Вічна пам*ять Героям Небесної Сотні.

Фото без описуФото без опису