№59-VIII

Дата: 18.02.2021 16:26

Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Базар’янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (нова редакція)

№59-VIII Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Базар’янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (нова редакція)

Поіменне голосування