Вітаємо зі Святом зустрічі весни - Мерцишори!

Дата: 01.03.2021 13:47

Тузлівська громада разом з дітками Безім'янського ДНЗ ясла-садка "Барвінок" вітає

З ПЕРШИМ ДНЕМ ВЕСНИ!

1 березня святкують традиційне свято зустрічі весни на Бесарабії. У цей день люди дарують один одному маленькі слов'янські оберіги зроблені з ниточок білого та червоного кольорів. Ця прикраса, так само як і свято, називається МЕРЦИШОР. За традицією, мерцишори потрібно носити цілий місяць. Хтось її прикладає на одяг, а хтось носить  на руці, як браслет.

Ми дуже раді, що ця традиція зберіглася і нині на півдні Одеської області!

ЗІ СВЯТОМ МЕРЦИШОР!!!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису