Про посилення заходів карантину у роботі виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Тузлівської сільської ради.

Дата: 25.03.2021 12:09

Фото без описуРОЗПОРЯДЖЕННЯ

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2»  на території Тузлівської сільської ради:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1. З 23 березня 2021 року  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельно і побутового обслуговування населення, крім:
  • Торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, побутової хімії, насіннями, кормами, виробами медичного призначення , засобами гігієни, засобів зв’язку, засобами захисту рослин, на торгівельних площах не менше як на 60 відсотків, яких призначено для торгівлі такими товарами. Торгівельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

1.1.Прийом відвідувачів закладами культури.

1.2.Проведення культурних масових заходів.

1.3.Прийом відвідувачів у спортивних залах.

1.4.Проведення всіх масових розважальних, спортивних та інших заходів, крім:

• Офіційних спортивних заходів без участі глядачів.

1.5. Відвідування закладів освіти, крім:

• Дошкільних закладів;
  • Учнів 14 класів закладів загальної середньої освіти.

1. Рекомендувати керівникам органів управління освітою сільської ради проводити освітню ( консультативну) діяльність з використанням технології дистанційного навчання.
  2. Дозволяється надавати фінансові послуги, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики.
  3. Керівниками освітніх закладів, керівникам підприємств та організацій забезпечити неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами)  відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.