До уваги підприємцям, сільгоспвиробникам, юридичним та фізичним особам!

Дата: 26.03.2021 11:25

Шановні підприємці, сільгоспвиробники, юридичні та фізичні особи!

Тузлівська сільська рада висловлює повагу та звертається до вас з проханням.

Відповідно до п. 1 статті 16 Закону (270/96-ВР) визначено, що  розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах провадиться на підставі дозволів, які надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, та в порядку, встановленому цими органами у власних нормативних актах, розроблених на підставі Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету  Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 (2067-2003-п), та які регулюють всі відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у населених пунктах і визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

Враховуючи вищевикладене, на даний час відсутні підстави, визначені чинним законодавством України, щодо фактичного розміщення вами рекламних щитів, встановлених в межах сіл та за межами сіл Тузлівської сільської ради, тому просимо Вас терміново звернутися до Тузлівської сільської ради з клопотанням щодо дозволів на узгодження місця розміщення зовнішньої реклами (біг-бордів) в межах та  за межами сіл території Тузлівської сільської ради.