Дружньою сім'єю - всі на толоку!

Дата: 13.04.2021 14:05

Фото без опису

Запрошуємо усіх жителів Тузлівської  громади долучитися 16 квітня  2021 року до Всеукраїнської акції «#За_чисте_довкілля».

В рамках акції розроблено  план комплексних заходів по проведенню двомісячника благоустрою Тузлівської сільської ради «Зелена весна – 2021».

Протягом акції  планується провести заходи з ліквідації  несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів. Прибирання  та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, парків, скверів, придорожніх зелених зон, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, а також заходів з озеленення, обрізання гілок дерев, тощо.

Прохання до жителів громади -- зверніть увагу на санітарний стан прибудинкових територій де ви не проживаєте, але користуєтесь присадибною ділянкою.

*Історія: Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля  до якого, за традицією, проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Дотримуйтесь карантинних заходів.