Весняна ТОЛОКА!

Дата: 23.04.2021 11:52

В Тузлівська громада до #Дня_Довкілля та до #Дня_Землі пройшли ряд заходів щодо впорядкування та прибирання території громади.

#Тузлівська_сільська_рада #вдячна всім небайдужим мешканцям громади, підприємцям, керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій, депутатам сільської ради, що долучилися до #прибирання та озеленення територій населених пунктів, власних земельних ділянок та місць загального користування, прибудинкових та придорожніх територій,

Були #проведені_роботи із збирання та вивезення сміття, прибирання паркових зон, побілка дерев та бордюрів, впорядковування клумб, висадили квіти та дерева.

#Так_тримати! Чистота, порядок та благоустрій #нашої громади залежить від кожного з нас!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису