Велике християнське свято - Вербна неділя

Дата: 25.04.2021 09:28

Вербна неділя є одним з дванадцяти великих християнських свят. Цей день символізує входження Ісуса Христа в Єрусалим. Тому свято також називають Вхід Господній в Єрусалим. У цей день заведено святити вербу, радіти і бажати один одному здоров’я, щастя і достатку.

У цьому році свято українці відзначать 25 квітня – за тиждень до Пасхи. Сьогодні треба радіти та вітати один одного з великим святом.

Вербна неділя: що не можна робити:

- У цей день не можна прибирати, готувати, шити і виконувати іншу фізичну роботу;

- Не можна віддаватися розвагам, відвідувати розважальні заклади;

- У це свято заборонено вживати алкоголь;

- Як і в інші дні Великого посту, не можна їсти продукти тваринного походження (можна тільки рибу);

- Не можна сваритися і відмовляти в проханнях.

Прикмети на Вербну неділю:

- У давнину вірили, що який вітер дме у Вербну неділю, такий буде і протягом літа;

- Якщо погода тепла і ясна, буде багатий урожай фруктів;

- Якщо в тісто для печива або пирогів додати бруньки верби, всі, хто спробує випічку, стануть здоровішими;

- Якщо в цей день посадити кімнатну рослину, вона приверне у ваше життя багатство.

Тузлівська Громада вітає з Вербною Неділею!

Бажаємо миру і здоров’я вам і вашим близьким, бажаємо щастя та достатку в кожному дні вашого життя.