КП "Тузли" повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку

Дата: 28.04.2021 10:29

Комунальне підприємство «Тузли» повідомляє жителів Тузлівської  громади  Про намір встановлення вузла комерційного обліку (водоміри).

Зауважуємо, відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та рішення виконавчого комітету Тузлівської сільської ради №36/2021 від 25 березня 2021 року. Витрати на оснащення будівель вузлами комерційного обліку, здійснені комунальним підприємством відшкодовуються власниками будівель.

Розмір оплати за встановлення вузла комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі.

Власники будівель протягом двох місяців з дня отримання даного повідомлення та дня опублікування його на офіційному веб-сайті Тузлівської громади, мають право повідомити Комунальне підприємство «Тузли» про свій вибір:

1. Згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих Комунальним підприємством умовах.
  2. Намір погодити з комунальним підприємством відмінні від запропонованих умов встановлення вузла комерційного обліку.
  3. Намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку (п.3 ст.3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»).