Фотоконкурс «Світ дитячої мрії»

Дата: 13.05.2021 15:00

Служба у справах дітей Тузлівської сільської ради оголошує І місцевий фотоконкурс «Світ дитячої мрії» до міжнародного #Дня_захисту_дітей

Учасники фотоконкурсу

Участь у фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає висвітлити у своїй фотороботі теми фотоконкурсу. Учасник фотоконкурсу може подати не більше п’яти авторських робіт.

Вимоги до робіт – учасників фотоконкурсу

- Фотографії мають бути зроблені в Україні.

- Формат фотографії : А 4

- Папір для роздрукування фото – глянцю

- Роздруковані фотографії нумеруютьться відповідно до номеру, що вказаний в заявці (додаток до положення).

- Фотороботи повинні мати на зворотному боці такі повідомлення:

прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта;

домашня адреса;

назва роботи;

номінація конкурсу згідно з п. V цього Положення.

Інформація, подана на зворотному боці фотографії, має відповідати інформації, поданій у заявці. Окремі учасники подають організатором фотороботи разом із заявкою індивідуально у період з 13 травня по 28 травня 2021 року.

Адреса збору фото робіт : с. Тузли вул. Завгороднього, № 29, Служба у справах дітей Тузлівської сільської ради (Семещенко О.О.).

Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатись не будуть.

Етапи проведення фотоконкурсу

Фотоконкурс передбачає ІІІ етапи.

І-етап: Оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників фотоконкурсу.

Конкурс оголошується наказам начальника Служби у справах дітей Тузлівської сільської ради та триває з 13 травня по 28 травня 2021 року.

Фотороботи подаються до 28 травня 2021 року включно.

ІІ-етап : Організація роботи журі фотоконкурсу

До 31 травня 2021 року журі фотоконкурсу оцінює усі надані на фотоконкурс роботи та визначає переможців.

ІІІ-етап: Нагородження переможців та проведення місцевої фотовиставки робіт.

Фотороботи буде презентовано 01 червня 2021 року на фотовиставці присвяченій міжнародному Дню захисту дітей.

Організатори фотоконкурсу залишають за собою право використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та видані інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

Подані на фотоконкурс фотографії авторам не повертаються.

Умови І-місцевого фотоконкурсу «Світ дитячої мрії»

Основні тематичні розділи місцевого фотоконкурсу «Світ дитячої мрії»

Надані на конкурс фотографії мають відображати реальні життєві ситуації, в яких центральною, ключовою фігурою має виступати дитина (діти) у сімейному оточенні, їх життєдіяльність та взаємовідносини у форматі «дитина-батьки», «дитина-родина», «дитина-дитина», «сім’я - суспільство», тощо.

Номінації, відповідно до яких буде формуватися місцева фотовиставка, є такими:

1. «Моя звичайна – незвичайна сім’я – мій світ» (сім’я – найголовніше у житті дитини, щаслива родина – впевнений старт дитини у майбутнє).

2.«Моя маленька Батьківщина» (виховання громадської позиції починається з любові, поваги до місця, де ти народився, зробив перші кроки, вчився…).

3. «Зв'язок поколінь» (пам’ятаючи та зберігаючи своє родинне коріння та традиції, ми зміцнюємо своє майбутнє).

4.«Свято життя: стоп – кадр, що зігріває душу» (щасливі миттєвості повсякденного життя, свято для дитини та її родини).

5. «Моя зелена планета» (природа – основне джерело краси, гармонії та здоровя у житті дитини та родини).

6. «Через терни – до зірок» (виховання в дитині впевненості у власних силах, потягу до самовдосконалення за будь-яких обставин долі – запорука …).

Зображення на фотографії має бути динамічним: показувати дію, ситуацію. Це можуть бути групові портрети декількох поколінь родини, багатодітних, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімейних династій; відображати хронічку буднів молодих сімей з дітьми та хронічку найважливіших сімейних свят однієї родини; документально відображати повсякденне життя зі звичайними і водночас щирими почуттями; уміння радіти статусу батьківства незалежно від складних побутових проблем та матеріального забезпечення; реальні факти прояви любові і турботи про усиновлених, прийомних дітей, дітей які знаходяться в патронатній родині, сімейні знімки у рідній домівці, на подвір’ї, найулюбленіших місцях України – у своєму селі.