ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

МІСТОБУДІВНИЙ МОНІТОРИНГ

Дата: 26.05.2021 13:00

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 29 квітня на території населених пунктів Тузлівської громади проводиться містобудівний моніторинг сектором містобудування Тузлівської сільської ради.

25 травня до Тузлівської громади завітали представники та начальник управління з питань містобудування та архітектури ОДА Бєленко Надія Вікторівна. Представники управління  з питань містобудування та архітектури Одеської області разом разом із відповідальними працівниками Тузлівської сільської ради обговорили ряд проблемних питань у сфері містобудування на території населених пунктів Тузлівської громади.

Домовились спільно напрацювати стратегію розвитку Тузлівської громади у сфері містобудування.

Тузлівська громада вдячна представникам Управління з питань містобудування та архітектури ОДА за допомогу та підтримку щодо напрацювання належної системи розбудови містобудування на території тузлівського регіону.

Працюємо та будуємо чинно