Випускний у дитячому садку

Дата: 07.06.2021 09:33

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов!

В Тузлівській громаді 4 червня гарно та урочисто пройшло прощання з дитячим садком у дошкільних навчальних закладах.

Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період - ретельна підготовка до школи. Бажаємо малечі щасливого дитинства, творчих успіхів та нових здобутків, а батькам - терпіння, міцних нервів і мудрості!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису