Нарада з власниками баз відпочинку та керівниками туристичних об'єктів, які розміщені на території Тузлівської громади з питань підготовки до літнього туристично-оздоровчого сезону 2021 року

Дата: 08.06.2021 15:45

Туристично-оздоровчий сезон 2021 в Тузлівській громаді!

8 червня під керівництвом голови громади Людмили Покровщук відбулася нарада-зустріч з представниками бізнесу (власниками баз відпочинку та керівниками туристичних об'єктів) обумовлена початком літнього туристично-оздоровчого сезону на території Тузлівської громади, а саме в населеному пункті Лебедівка.

В нараді-зустрічі, окрім представників бізнесу, взяли участь:
--Стриженко Ігор Васильович - заступник начальника Татарбунарського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області;
--Чуханенко Олександр В'ячеславович - заступник начальника МРВ ТУ ДСНС України в Одеській області;
--Мошу Олена Дионисіївна - в.о. директора Татарбунарської районної філії Одеського центру зайнятості;
-- Перебийносюк Роман Миколайович - Головний державний інспектор відділу з питань праці та заробітньої плати Управління з питань праці Головного управління в Одеській області;
--Коломійченко Тетяна Олександрівна - головний державний інспектор Південного відділу оподаткування юридичних осіб;
-- майор Чепіжак Василь Васильович - начальник відділу прикордонної служби "Курортне"

Головний акцент було зроблено на ознайомленні присутніх з новими вимогами законодавства, інформування щодо дотримання правил та норм під час літнього туристично-оздоровчого періоду.

Як було зазначено, під час виступу  головним державним інспектором Південного відділу оподаткування юридичних осіб, минулого року через карантині обмеження і власники баз і комунальні підприємства зазнали збитків у своїй діяльності. Крім того, деякі бази відпочинку до цього часу не розплатилися з боргами.

Під час наради були підняті актуальні питання: вивіз сміття, водовідведення (вивіз нечистот). Спільно з учасниками наради-зустрічі були обговорені вищезазначені питання, запропоновано подальші дії та надані відповідні рекомендації.

Також на нараді обговорили питання вчасної сплати податків, безпеки на воді, дотримання екологічних норм, карантинних вимог при прийомі відпочивальників, та легалізації трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником.

Голова громади Людмила Покровщук подякувала усім учасникам наради-зустрічі за взаємодію та співпрацю, та закликала до консолідації в розвитку якісної сфери туризму на території Тузлівської громади.