КРУГЛИЙ СТІЛ: Регіональна політика в Одеській області

Дата: 23.07.2021 16:46

22 липня Тузлівська громада в особі голови громади Людмили Покровщук  взяла участь у круглому столі “Впровадження оновленої державної регіональної політики на прикладі Одеського регіону”.

У заході взяли участь заступники Міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря та Ігор Корховий, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, депутат Верховної Ради Vitalik Bezgin, Одеський міський голова Генадій Труханов та голови громад Одеського регіону.

Під час панельних дискусіях було зазначено, що Одеська область має унікальні природні, рекреаційні, промислові ресурси. Тому є майданчиком для пілотування різних цільових регіональних проектів для впровадження державної регіональної політики.

Також головою обласної ради Григорієм Діденко було наголошено, що нові перспективи впровадження цільових регіональних проектів в Одеському регіоні посилює головування України в Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону, яке розпочнеться у листопаді цього року.

Захід пройшов дуже змістовно, враховуючи потенціал нашої Тузлівської громади!