Нарада-навчання

Дата: 20.07.2021 17:51

20 липня 2021 року в приміщенні Будинку Культури с. Тузли  відбулася нарада-навчання для працівників закладів освіти громади за участю спеціалістів Татарбунарського відділу Головного управління Держспоживслужби в Одеській області  з навчання осіб, відповідальних за харчування в закладах освіти та операторів ринку, що надають послуги у сфері харчування дітей.

Під час зустрічі розглядались такі питання:

забезпечення виконання плану заходів з реформування системи шкільного харчування;

забезпечення виконання регіонального плану заходів щодо поліпшення організації харчування в закладах середньої освіти;

забезпечення здійснення постійного державного моніторингу постачальників харчових продуктів або послуг з організації харчування для закладах середньої освіти: допущення операторів ринку, що пройшли обов'язкову державну реєстрацію потужності;

забезпечення виконання вимог системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), яка ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечностіхарчових продуктів.

З нового навчального року почнемо працювати відповідно до нових вимог НАССР.