Іде підготовка до розробки проєкту на капітальний ремонт курортної дороги Т-16-10 від селища Курортне до селища Базар‘янка.

Дата: 09.09.2021 11:21

У липні місяця між Службою автомобільних доріг та проєктною організацією ДП «Укрдіпродор» укладено договір на розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка на ділянці км 27+189 – км 41+700.

Сьогодні на об’єкті проєктування відбулася виїзна робоча нарада представників Служби автомобільних доріг в Одеській області та проєктної організації щодо прийняття інженерних та геологічних рішень.

Також проєктуються ділянки дороги Т-16-10:

??км 41+700 – км 43+300

??км 43+300 – км 62+150

??км 62+150 – км 82+282

На всіх проєктуємих ділянках передбачено влаштування велодоріжок.

Нагадаємо, що на двох ділянках дороги Т-16-10/Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари, загальною протяжністю 27 кілометрів, завершено ремонтні роботи. Ділянки з’єднують курортні села Шабо, Сергіївку, Чабанське, Вольне, Приморське та Курортне у Білгород-Дністровському районі.