ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

З 1 вересня 2021 року розпочато одноразове добровільне декларування активів, з яких не були сплачені належним чином податки

Дата: 08.09.2021 16:20

Наразі на офіційному вебпорталі ДПС (банер «Одноразове добровільне декларування») розміщено покрокову інструкцію подання Одноразової (спеціальної) добровільної декларації та зразкові приклади її заповнення.

Для сплати одноразового збору до бюджету в Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника, інформації про бюджетні рахунки.

Після отримання від платника «звітної» / «нової звітної» / «уточнюючої» декларацій у приватну частину Електронного кабінету платнику буде направлено повідомлення щодо реквізитів для сплати сум одноразового збору за відповідною територію із зазначенням згенерованого QR-коду (за кодом платежу 11011100).

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкриватиметься мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати платежу.

Нагадаємо:

У добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

Щодо задекларованих активів, з яких громадянин сплатить збір, держава гарантуватиме йому звільнення від відповідальності за порушення податкового, валютного законодавства.