Вакцинація населення проти COVID-19

Дата: 14.09.2021 11:56

Вакцинація -- єдиний ефективний спосіб захистити населення і зменшити захворюваність.

Нагадуємо, наразі триває вакцинація населення від COVID-19. Щоб записатись на вакцинацію ви можете звернутись до свого сімейного лікаря. Також можете звернутися до найближчих центрів масової вакцинації та тимчасових пунктів щеплень.

Дуже зручним форматом вакцинації є вакцинація організованого колективу мобільною бригадою.

Усе що потрібно зробити – зібрати певну кількісь охочих вакцинуватися та подати заявку. Мобільна бригада зв’яжеться з відповідальним за вакцинацію, узгодить дату приїзду та щепить бажаючих спочатку першою дозою, а через декілька тижні, в залежності від обраної вакцини, приїде, щоб провакцинувати другою.

Довідки за номером телефону: Гетманенко Алла Іванівна, +380960969522

Списокт пунктів щеплень на території Білгород-Дністровського району :

1.КНП «Білгород-Дністровський ЦПМСД» Білгород-Дністровської міської ради, адреса: м. Білгород-Дністровський, вул. Пирогова, 4 ;

2.КНП «Білгород-Дністровський ЦПМСД Білгород-Дністровської районної ради» (Центр масової вакцинації)адреса: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська, 55-А.

Амбулаторії Загальної практики сімейної медицини: с. Шабо; с. Старокозаче,       с. Випасне; с. Миколаївка; с. Приморське; с. Стара Царичанка; с. Руськоїванівка,               с. Бритівка (Працює мобільна бригада «Білгород-Дністровський ЦПМСД              Білгород-Дністровської районної ради»);

3.КНП «Татарбунарський ЦПМСД», адреса: Білгород-Дністровський р-н.,                      м. Татарбунари, вул. Р. Гульченка,16.

4.КНП «Тузлівський ЦПМСД» (Охоплює мобільна бригада КНП «Татарбунарський ЦПМСД» )адреса: Білгород-Дністровський р-н., с. Тузли;

Амбулаторії Загальної практики сімейної медицини:  м. Татарбунари, с. Білолісся,        с. Нерушай, с. Струмок, с. Дивізія, с. Жовтий Яр, с. Вишневе, с. Лиман, с. Приморське (Працює мобільна бригада «Татарбунарський ЦПМСД» );

5.КП «Саратський ЦПМСД», адреса: Білгород-Дністровський р-н., м. Срата, вул. Соборна, 2/2.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини: с. Зоря, с. Новоселівка,           с. Кулевча, с. Плахтіївка, с. Надежда, с. Миколаївка- Новоросійська,  с. Ройлянка,              с. Петропавлівка,  (Охоплює мобільна бригада КП «Саратський ЦПМСД» ).

Зважаючи на прогнози щодо осіннього підвищення рівня захворюваності та щоденне збільшення кількості випадків COVID-19 в Україні, важливо вже зараз спланувати свою вакцинацію та допомогти отримати щеплення своїм рідним.

Будьте здорові!