ПІЗНАВАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК

Дата: 13.09.2021 13:08

Тузлівська громада завжди вітає креативні фестивалі у себе в гостях!

Цього вересня, що вже стало традицією, до нас завітав фестиваль Avatar Yoga Festival

Avatar Yoga Festival проводиться щорічно, починаючи з 2015 року.

Він був задуманий як щорічний оздоровчо-освітній проект, який збирає людей, захоплених йогою та саморозвитком.

Для учасників створена насичена програма: його різних традицій, медитації, воркшопи оздоровчих і розвиваючих систем, освітні майстер-класи по диханню, здоровому харчуванню. На заході – знайомства, ігри, мантра-джем, фаєр-шоу, барабани, шаманські танці біля багаття, небесні ліхтарики і арт-програма

Це радше не фестиваль з майстер-класами, а можливість зібратися в прекрасному місці й поспілкуватися з не менш чудовими людьми, закоханими в йогу та все, що з нею пов’язано.

В населеному пункті Лебедівка  цьогоріч проходе фестиваль Avatar Yoga Festival на території бази відпочинку «Рів'єра»

Завершити це літо в гармонії з собою, медитуючи на березі моря або в лісі, – чудовий спосіб упорядкувати свої думки, трохи оздоровитися й підготуватися до справжньої осені.

Детальніше про фестиваль,  за посиланням: