Привітання з днем народження Директора Тузлівського ОЗЗСО Петраковську Світлану Андріївну!

Дата: 14.09.2021 09:38

Фото без опису

Сьогодні свій день народження святкує Директор Тузлівського ОЗЗСО - Петраковська Світлана Андріївна!

В радісний і світлий день народження хочемо побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

З повагою, адміністрація громади

Фото без опису